Mladý hrdina

V úterý 27.2.2018 proběhlo předání ceny Mladý hrdina České pojišťovny pro našeho člena, Matěje Křepelku, který již řadu let pomáhá spolužákovi Honzovi trpícímu autismem.

Cenu předávala Diana Walsh, jako zástupce České pojišťovny, za přítomnosti vedoucího oddílu – Tomáše Pryla, vedoucího střediska – Ondřeje Siebera, a dalších členů oddílu včetně rodičů zmíněných hochů. Také jsme zde měli formou videokonference starostu města – Ondřeje Lochmana, který byl toho času mimo město. Zároveň nám však zaslal aktuální fotografii z parlamentu, na které je s p. Janem Farským, poslancem a skautem, kde zvedají palec pro Matěje.

Jsme moc rádi, že byl oceněn náš člen a kamarád, který si to zaslouží, a doufáme, že někdo další z řad mladých lidí bude oceněn. A děkujeme také Barboře Trojak, tiskové mluvčí Junáka, která Matěje na tuto cenu navrhla.

www.mladyhrdina.cz