Skautský ples 2018

V sobotu 10. 2. 2018 se konal náš již druhý Skautský ples.

Velké poděkování patří kapele Region, která nás skvěle provázela celým večerem. Dále pak Sabče Lacinové, která již podruhé zacvičila na trampolíně, a Blance Novákové a jejím přátelů ze Salsy Mladá Boleslav, kteří nám zatančili krásný skupinový tanec.

Poděkování také patří našim sponzorům:

COMFEEL s.r.o.
Luboš Dvořáček, TĚŽEX
Holas – konsorcium
Lipraco, s.r.o.
Kovovýroba Pryl – Svoboda s.r.o.
Město Mnichovo Hradiště
Můj Med – David Maroun
SmileART
Podzemí
Květinka Mrázovi
Be beatiful, kosmetika Jitka Wojnarová

a dalším z přátel skautingu a rodičů našich členů.

Děkujeme p. Čermákovi, který nám opět dovolil ples uspořádat na sále 2. Základní školy, p. Ouředníkovi a jeho týmu za výborné občerstvení, p. Beranovi, dále dobrovolným hasičům – p. Pickovi a p. Kratochvílovi, kteří nám dělali po celý večer dozor a v neposlední řadě všem, kteří se našeho plesu účastnili a vytvořili tak tu skvělou atmosféru!

A nesmíme zapomenout na nejlepšího fotografa, který pořídil tuhle spoustu obrázků! Autor Matěj Křepelka – děkujeme!

Pokud máte zájem o fotky v plné kvalitě, napište na skautmh@gmail.com, rádi zašleme.